15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Siparişimi müşteri hizmetleri yetkililerine verilen 09:00 ile 17:00 saatleri arasında kesin ulaştırılıp ulaştırılmıyacağını defalarca sordum ve zamanında 09:00 ile 17:00 saatleri arasında kesin iletileceğinii söylediler. Eşim 17:00 dan sonra hastanede nöbete gittiği için yapmak istediğim sürprizi mahvettiler .

2 saate yakın süre geçmesine rağmen daha siparişin teslim edilmesini bekliyorum evde kimi bulup kime teslim edeceklersee artık her şikayetin altına hep aynı cevabınızı yazarak 100 de 100 müşteri memnuniyeti sağlanmıyor.Mümkünse siparişimin iptalini paramın geri ödenmesini istiyorum.

Murat 28 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön