Ciceksepeti.com Mağduriyet Yaşattı!

Gökhan Sami A. |

12.02.2013 22:19:47 tarihinde at1651 - Kucak Dolusu Aşk 50 Kırmızı Gül ürününden verdiğim 194,7 TL tutarında ki siparişim yerine vazoda 5 adet ürün teslim edilmiştir. Ürün alıcı kişinin haberi olmadığından dolayı hemen fark edilemeyip yaklaşık yarım saat sonra kuruma geri dönüş yapılmıştır. Bunun üzerine görüşülen 4 müşteri temsilcisi olayı geçiştirmeye çalışıp mail yoluyla şikayetimi iletmemi söylemişlerdir. Ondan sonra kurumdan geri dönüş alınamamıştır. İki ürün arasında ciddi bir fiyat farkı olduğunu düşündüğümden olayı kabul edemiyorum. Hakkımı tüketici haklarında savunmayı planlıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Sami A.
  18 Nisan
  11:43

  Şikayet ile ilgili maduriyetim giderilmiştir.

 • 16 Şubat
  19:59

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.
  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79