14 Şubat 2015

Ciceksepeti.com Kusurlu Teslimat Problemi.

Ciceksepeti.com'a siparişini verdiğim çiçekte gösterdikleri özenden dolayı ve bu siteyi tavsiye eden herkese teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca yerin dibine soktuğunuz için de tebrik ederim.
D*** ve M***'nin içinde bulunması gereken o 5 tane beyaz gülü koymayarak, hediyeyi ne kadar içine ettiğinizi tahmin bile edemezsiniz.

Hele o çiçekleri vazoya koyuş tarzınıza hayran kaldım. Bildiğin içine atmışsınız. Bu kadar özensiz bir iş yapmak için mi o kadar para aldınız?
Hadi vazoya lilyum'u koymayı unut, gerbera da sizin olsun ona karışmıyorum, beyaz gülü koymayı nasıl unutabiliyorsunuz?

Her şikayetin altına kopyala yapıştır yaptığınız "özür dileriz, üzgünüz" yanlışlarına gerek yok.

Barış 62 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi18 Şubat 2015

    Merhaba , Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön