21 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Kusurlu Çiçeğin Telafisini Teslim Etmedi!

14 Şubat için verdiğim siparişim sitede gördüğüm şekilde nişanlıma gitmemiş. Benim aldığım gelin gibi paketlenmiş mükemmel bir hediyeydi. Ama nişanlıma giden çiçek çirkin bir vazoya konmuş lastikle tutturulmuş 15 adet "solgun" gül olarak gitmiş.6 tl vererek aldığım kart bile istediğim şekilde yazılmamış.

Bunun üzerine çağrı merkezini aradım durumu anlattım. Hatalarını telafi edeceklerini söyleyerek 19 Şubat'ta en geç saat 17:00'ye kadar benim istediğim şekilde aynı siparişi tekrar göndereceklerini söylediler.

Akşam 5'e kadar gelmeyince tekrar aradım. Ertesi gün gelecek dediler ama yine gelmedi. Kendi hatasını telafi ederken bile hata yapan bir şirketsiniz.

Kemal 37 Okunma

Cevaplar

  • Kemal05 Mart 2013

    Valla ben açıkça bir daha çiçek sepetinden alışveriş yapmayacağımı ve çevremde yapmak isteyenlere de yaptırmayacağımı açıkça telefonda belirttim.Bu sizin için tamamlanmış aksiyonsa öyle olsun.Gördük ne kadar sıkı bir kontrol sisteminizin olduğunu...

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön