Ciceksepeti.com Kredi Kartımdan Çekilen Fazla Tutar Ödenmedi!

Seçil İ. |

28.05.2013 tarihinde Ciceksepeti.com'dan verdiğim çiçek siparişinde kredi kartımdan iki kez para çekildiğini harcamalarımı kontrol ederken fark ettim. Bunun üzerine 5-6 kez telefon görüşmesi yapmama rağmen, aradan neredeyse 2 aya yakın zaman geçti, ancak fazladan çekilen ödeme, kartıma geri yüklenmedi.

Her aradığımda kredi kartımın üzerindeki numaralar istendi ve en kısa sürede ücretin iade edileceği söylendi. Ona rağmen hala kredi kartıma fazladan çekilen ödeme tutarı iade edilmedi. 2 kez kartımdan çekilen tutarın 1 iadesinin en kısa sürede tarafıma yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  18:10

  Sn.Seçil Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79