Ciceksepeti.com Kesinlikle Zamanında Yapılmayan Teslimat!

Ugur Ç. |

2 defa sipariş verdim, saat aralığı sunmalarına rağmen en az 1 gün sonra teslimat yapılıyor, kötü bir sistemleri var, insanı mahcup ediyorlar!

Etiketler :

Teslimat Problemi Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur Ç.
  01 Aralık
  14:06

  Daha önce vermiş olduğum siparişimi beni rezil ederek söz verdikleri saatte teslim etmediler özürleri kabahatlerinden büyük olsan rezalet sepeti çalışanlarından bir bayan beni arayarak telafi amaçlı ücretsiz bir adet sipariş hakkım olduğunu ve 1 yıl içerisinde istediğim zaman kullanabileceğimi söyledi aradan 2 ay geçti bugün itibariyle aradığımda dalga geçer gibi böyle bir hakkımın olmadığını söylediler kesinlikle tavsiye etmiyorum her defasından sorun yaşattılar rezil olmak istemeyen çiçeksepeti.com u yani rezaletsepeti.com u tercih etmesin lütfen bu mesajdan sonra tekrar beni rahatsız etmeyin ücretsiz rezalet olma hakkı da vermeyin

 • 12 Ekim
  20:50

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79