Ciceksepeti.com Kargom 4 Gündür Teslim Edilmedi.

Tolga Ö. |

Çiçeksepeti.com'dan anneler gününde hediyemin 4 gün geç gitmesinden sonra bu sefer aynı hatayı yapmayıp Babalar Günün'den bir gün sonra siparişi verdim. Amacım yoğunluk az olsun diye ama Ciceksepeti'nin işleyişi böyle 4 gündür ulaşmadı.

3 gün kargoya veriliş süresini anlarım ama ilk gün kargoya verildi, diğer 3 günde yine mi kargo aracı kaza yaptı ya da verildi diye başkalarına mı gitti? Anneler Günü'nde 3 farklı temsilci 3 farklı yanlış söyledi. Benimle konuşacak temsilcisinin Avustralya'da olduğumun, 7 saatlik farkın olduğunu bilmesini ve yurtdışını aradığı için fazla gelecek telefon faturasından kaçmak için duymamazlıktan yapmamasını önemle rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  13:49

  Merhaba,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79