14 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Kalitesiz Hizmetler!

Çiçeksepeti.com internet ortamındaki siparişlerinizi sipariş alınıp onayladıktan sonra belirlenen bölgedeki teknik arıza sebebi ile teslim edemeyeceklerini savunup yetersiz ekip ile olmayan ürünü sizlerden parasını tahsil ettikten sonra özür dileyerek kendilerini bu hizmeti sunamayacaklarını size iletip birde anlayışınız için teşekkür ederek sonrada sıkılmadan ve iyi hizmet anlayışı çerçevesinde sizden anketle memnuniyet raporlaması için dalga geçiyorlar.

Aynı zaman da müşteri memnuniyeti,kaliteli hizmet anlayışı,kurumsal büyük bir firma olduklarını idda ediyorlar, hiçbir kurum kuruluş işletme insanları mağdur ve yanıltma hakkına sahip değildir, üstelik ücretini sizden peşin tahsil ederek.

Recep 50 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön