Ciceksepeti.com İstediğim Ürün Yerine Başka Ürün Verildi!

Ersin B. |

2 Eylül 2014 günü sabah saat 11:30'da Ciceksepeti.com'dan sipariş verdim. 128.5 TL'lik bir çiçek seçtim. Avea aboneleri için geçerli indirimden faydalanmak için internet sitesine gerekli kodu girdim. Ekranda fiyat önce düştü ancak en son aşamada fiyat tekrardan 128.5 TL'ye çıktı. Tabi ki bununla da bitmedi. Çünkü Ciceksepeti günümü mahvetmeye and içmiş olmalı ki saat 11:30'da verdiğim çiçek siparişinin bir parçası olan vazonun stoklarında kalmadığını mesai saatinin bitmesine 1 saat kala haber verdiler. Netice itibariyle hiç beğenmediğim istemediğim ve eşiminde beğenmediği bir çiçeğe para ödemek zorunda kaldım. Evlilik yıldönümümü mahvettiğiniz için teşekkürler Ciceksepeti.com.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin B.
  15 Eylül
  17:30

  günümü mahfettikten sonra aldığınız önlemler ve gerçekleştirdiğiniz kontrol sismeti ile uzaya insan gönderecek olsanız bile bu benim yaşadığım sıkıntıyı gidermiyor

 • 03 Eylül
  11:49

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79