Ciceksepeti.com İptal Diyorum!

Gökhan K. |

Bir hatadır Çiçek Sepetinden sipariş vermiş bulundum. Göndermek istediğim ürün teslimat süresinden dolayı iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım. İptal ettirelim yeni sipariş vereceğim. Onaylıyor musunuz. Evet! Takip etmem gerekir mi tekrar. Hayır. Sonrasında aynı ürünü iptal ettirmek için dört kere daha görüştük. Her mesajdan sonra bir görüşme. Ürün kargoya verildi. Ürün teslimatta. Ürün teslim edildi. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Paranız iade edilecek. Sorun para değil zaten söke söke alırım. İlgili personel cezalandırılacak. Hayır kimsenin ekmeğiyle derdim yok. Tek derdim 5 kere arayıp iptal ettirdiğim ürün neden teslim edildi öğrenmek istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  20:54

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79