Ciceksepeti.com Hizmetinden Memnun Kalmadım!

Gokhan K. |

Dün anneme yolladığım sabun aranjman paramparça kırık geldi. Teslim eden ben kırmadım çiçek sepetin den öyle gelmiştir dedi. Siteyi arıyorsun özür dileriz getiren arkadaş kırmıştır diyor. En kısa sürede aranacaksınız dediler. Öğlen vakti ben aramasam hala kimsenin arayacağı yoktu. Sonra biri aradı en kısa sürede yenisini yollayacağız özür dileriz dediler.

2 saat sonra tekrar biri aradı ben arandığımı söyledim öylemi dediler. Anlayacağınız kimsenin birbirinden haberi yok ve su an bunu yazarken saat 16 oldu hala ne çiçek var ne sepeti. Suçum annemden özür dilemek için sabun aranjman yollamak.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  17:34

  Merhaba,

  Geri bildiriminize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi paylaşımımız yapılmıştır. CicekSepeti.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@ciceksepeti.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com 
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Gokhan K.
  23 Ocak
  17:05

  Şimdi tekrardan aradılar. Cumartesi kuryeler yarım gün çalışıyormuşta ondan pazartesi getireceğiz diyorlar. Kırık getirdikleri ürünü biran önce telafi ediceklerine pazartesi ancak diyorlar sanki Kars'a yollacaklar. İstanbul un ortasında 3 kere telefonla arayacaklarına ürünü yoldan geçene verseler getirirlerdi. Özürleri kabahatlerinden büyük! Rezalet bir daha asla etrafımdakilerede söyliyeceğim çiceksepetiymiş rezalet sepeti!