Ciceksepeti.com Hizmet Anlayışı Sıfır!

Yonca Ü. |

12.05.2016 tarihinde Ciceksepeti adresinden 14.05.2016 tarihinde nikahı olacak arkadaşım için İzmir adresine şans getiren bambu, tebrikler balonu ve çikolata ile bir sipariş oluşturdum (sipariş no:52796***) ödemeyi yaptım ertesi gün sitelerinde olan çiçeğin akşam ellerinde olmadığını siparişi değiştirebileceğimi söylediler. Çift dal beyaz orkide ile değiştirdik. 14 Mayıs sabahı aradım ses çıkmayınca siparişim değişmemiş hiçbir şey yapılmamış. Çift dal orkide ile değiştirdik yanındaki balon ve çikolatada olsun yine dedim tamam dediler. Giden mor orkide çikolatasız. Şikayet kaydı oluşturdum arada oluşan farkı ödemek istemiyorum sizin hatanız dedim haklısınız ama uygulama öyle değilmiş arada ki farkı ödedim çikolata gitmemiş bu nasıl bir işletme anlayışı Ciceksepeti bu işi yapamıyorsa piyasadan çekilsin basit bir siparişi karıştırdı üstüne üstlük benim hatam gibi farkı ben ödüyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  19:10

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com   
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79