16 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Hızlı Teslimat Dedikleri İşlem Elektrik Kesildi Diye Aksadı!

Çiçeksepeti.com'dan 15 Mayıs tarihinde verdiğim 9783865 numaralı siparişimde Hızlı teslimat istemiştim ve 1 saat içinde teslim etme garantisi verdiğini söylüyordu. Firma "Antalya'daki şubenin elektrik kesintisi nedeniyle siparişi geç aldığını ve bu nedenle de teslimatın geç yapıldığını söylediler.

Yapmayı düşündüğüm sürprizi mahvettiler. Çiçeksepetine güvenip bir daha asla bu kadar önem verdiğim bir işlemi emanet etmem.

Görkem 115 Okunma

Cevaplar

  • Görkem'in Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2013

    Firma ve yetkililerin problemli teslimat sonrası ilgi ve alakaları nedeniyle teşekkür ederim. Sorunla ilgilendiler ve telafi için çalıştılar. Çiçeksepeti.com'a teşekkürler.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sn.Görkem Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler, paylaşımız için teşekkür ederiz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Görkem'in Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2013

    Benimle şikayetim sonrası ilgilenen firma yetkililerine teşekkür ederim. Hatalarını telafi etmek için aynı kişiye farklı bir ürün daha gönnderilmesini sağladılar. Teşekkür ederim. Şikayetime neden olan sorunun da tekrarlanmamasını diliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön