15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Hiç Hazırlanmamış Çiçeğin Gönderilecek Diyerek Beni Oyaladılar!

14.02.2013 tarihinde ulaştırılmak üzere 12.02.2013 tarihinde sipariş verdim. 15:30 da sipariş teyiti için müşteri hizmetlerini aradım. 17:00 de kesin olarak siparişiniz ulaşır denildi. 17 de sipariş iletim sms i gelmediği için tekrar aradım bana müş. hiz. 18:de ulaşır denildi. 17:45 te ulaşsın zira siparişin gönderildiği kişi 18:00 de işten çıkıyor dedim.

Sevgililer gününde hediyem sevgilime ulaşsın bari diyerekten sevgilimi aradım yarım saat daha beklettim ama gene kimse gelmedi, hem sürpriz bozuldu hem hediyem gitmedi. Haberde vermediler. Müş. hiz tekrar aradım aslınca çiçeğimin hiç hazırlanmadığı söylendi, hiç hazırlanmamış bir çiçek için bana devamlı ulaştıracağız denildi. Günüm rezil oldu.

Emre 13 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön