29 Mart 2013

Ciceksepeti.com Hediye Ürünümü Kargo Firmasından Almam Gerektiği Söylendi!

Kardeşime doğum günü için siteden aldığım ürün, teslim adresinin kargo firmasının ulaşamayacağı yerde olduğu için ürünü gidip, kargo firmasından almamız gerektiği belirtildi.

Hediye edilen bir ürünün, ben sana hediye aldım ama sende hadi git bakalım kargo firmasından al, demem gerektiği söylendi.

Sipariş esnasında kargonun teslim edilemeyeceği nedense söylenmiyor. Böyle bir müşteri memnuniyeti olan site ile ilk defa çalışıyorum ( ve son defa ) Hediyenin hiç gitmeyecek olmasına mı yanayım, yoksa paramızla rezil olduğumuza mı?

Umarım ürün iptali kısa sürer de, paramızı alabiliriz...

Yılmaz 197 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz 04 Nisan 2013

    ürünüm teslim edilmediğinden dolayı iptal ettim. Yaklaşık bir hafta geçmesine rağmen ücret iadesi tarafıma hala yapılmadı.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi29 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön