Berna K. Teşekkür Mesajı

sorunum çözülmüştür. yetkililere geç te olsa yardımcı oldukları için teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

Ciceksepeti.com Hediye Çiçek 4 Gün Yolda Beklediği İçin Ölmüş!

Berna K. |

Çiçek Sepeti Yetkililerine;
21.06.2013 tarihinde 43392955 ürün kodlu siparişim 27.06.2013 tarihi saat 17:00'da teslim edilmiştir. Çiçeğin son halini ekte gönderiyorum. Arkadaşıma rezil olduğuma mı yanayım zavallı çiçeğin 4 gün boyunca yollarda sefil olup ölmesine mi!

Kargo şirketi Manisa Saruhanlı'ya sadece perşembe günleri araç gönderiyormuş. Ciceksepeti.com çiçeği kargoya pazartesi vermiş. Anlaşmalı kargo şirketleriyle teslim tarihi konusunda anlaşma yapmak sizin göreviniz olmalı. Öyle ben erkenden teslim ettim gerisi ne olursa olsun denir mi? Sizin gibi çiçeklerle uğraşan birinin birazcık insaflı olup kıyamaması lazım onlara görüyorum ki bu sizin için sadece bir işten ibaret çok üzüldüm.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  14:52

  Sn.Berna Hanım,

  Memnuniyetiniz bizler için oldukça önemlidir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Berna K.
  27 Mayıs
  13:58

  sorunum çözülmüştür. yetkililere geç te olsa yardımcı oldukları için teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

 • 01 Temmuz
  12:03

  Sn.Berna Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79