Ciceksepeti.com Hata Üzerine Hata!

Mehmet G. |

14 şubatta göndermedikleri ve 15 şubatta tarafıma dönmedikleri siparişim için açtığım Sikayetvar.com üzerinden şikayet kaydı üzerine tarafıma ulaşıldı, 14893204 nolu siparişimi tekrar 17 şubatta özür çiçeği ile birlikte göndereceklerini söylediler. Ama gönderilmedi gerekli saatte, üstüne gün içi sürekli aranıyorum farklı müşteri temsilcilerine ayrı ayrı adresi veriyorum. Hr seferinde farklı adreslere yönlendiğini öğreniyorum.

Hala ne özür çiçeği ne asıl sipariş ulaşmadı. Bir kere yapılan kayıt nedense onların sistemde görülmüyor. Personel tamamen vurdumduymaz şekilde söz veriyor ama hiçbiri tutulmuyor. Anı kurtarmak geçiştirmek adına sözler dağıtıyorlar ama çözüm adına hiçbir şey yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  18:16

  Sn. Mehmet Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79