Ciceksepeti.com Görsel Farklı-Giden Çiçek Farklı!

Burçin Ö. |

Bugün sitenizden seçip göndermiş olduğum çiçek tamamen farklı, önceden ödeme yapıp çiçek gönderiyoruz ama sonu hüsran.Son zamanlarda müşteriye doyduğunuz için sanırım özensizlik sebebi ile sorun yaşanıyor..Bundan önce ki gönderimde de çiçek ortadan kayboldu, gecenin 11'inde ancak bulundu ve teslim edildi. Aşağıda giden ve siteye konan fotolar var, bu müşteriyi yanıltmak değil mi? Mail atmama istinaden ürünün değiştirilebileceğini söylemişsiniz, madem öyle neden baştan olması gereken gönderilmiyor? Şikayet olursa düşünürüz mantığı sanırım ama bir daha şikayetim olmayacak çünkü bir daha sizden sipariş vermeyeceğim.Acaba bu sefer nasıl bir şey gidecek diye düşünmek istemiyorum..

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  14:47

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79