14 Mart 2016

Ciceksepeti.com Gönderim Gerçekleşmiyor.

1-Tanışma yıl dönümü için verdiğim sipariş akşam özür dilenerek gönderilmedi.
İsterseniz başka zaman gönderilebileceği söylendi. Böyle ticaret mi olur? Benim özel günüm de o işi yapamayacaksanız bizde başka alternatif düşünelim. O gün iptal oldu. Ben kendi başımın çaresine baktım. 2- Bugün 309*******8 sipariş numarasıyla Evlilik yıl dönümü için çiçek siparişi verdim hatta belli olmaz yine sorun yaşamayayım diye 15 TL hızlı gönderim parası verdim.
Hala teslim edilecek. Telefonla arayıp bir'de şu saatte göndersek olur mu diye pazarlık ediyorlar. Kardeşim ben 18:00'e kadar göndermeni istesem neden ilave para vereyim? Sonuç yine hüsran.
Ciceksepeti.com'un çevresi genişleyince kalitesi düşüyor sanırım.

Muhammet 120 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi14 Mart 2016

    Merhaba, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com    Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön