Sinan A. Teşekkür Mesajı

Çiçek Sepeti hatasını kabul etti ve 1 yıl içinde istediğim zaman kullanmak üzere Özür çiçeği hediye etti. İlgilerinden ötürü Teşekkürler.

Ciceksepeti.com Gönderim Eksik Yapıldı!

Sinan A. |

3**** numaralı sipariş konusunda, 29.08.2016 tarihinde 10:47'de benimle irtibata geçen özel müşteri temsilcisi Ö*** hanım, siparişi kendisi aracılığı ile yaparsam özel hediyeleri olacağını belirtmiştir. Ben de siparişi 31.08.2016 saat 09:34'te kendisi ile yaptım ve bana çiçek ile birlikte ücretsiz balon göndereceğini belirtmiştir. Fakat çiçek dışında herhangi bir gönderim olmamıştır. Çiçek getiren firma da notlarda merkezden bu şekilde bir balon talebinin olmadığını vurgulamıştır. Ö*** hanım ile gün içinde bu konu hakkında görüşmek üzere, 2 kere müşteri temsilcisi aracılığı ile irtibata geçilmiş fakat kendisinden bir geri dönüş alınamamıştır.Ciceksepeti.com ile yaşadığım bu üst üste ikinci mağduriyet karşısında gerçekten hayal kırıklığına uğradım ve bir daha Ciceksepeti.com'dan sipariş vermeyeceğimi de garanti ediyorum!

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  11:29

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com   
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Sinan A.
  01 Eylül
  23:23

  Çiçek Sepeti hatasını kabul etti ve 1 yıl içinde istediğim zaman kullanmak üzere Özür çiçeği hediye etti. İlgilerinden ötürü Teşekkürler.