Ciceksepeti.com Gönderilmeyen Sipariş!

Melih Ö. |

8 gün olmasına rağmen 141****5 no'lu siparişimin faturası tarafıma bir türlü ulaştırılmadı. İlgili işlemle ilgili defalarca müşteri hizmetlerine gerek mail,gerek iletişim formu, gerekse çağrı merkezine bu şikayetimi ve talebimi iletmeme rağmen hiçbir sonuç alınamamıştır.

Bu durum bana 2 durumu düşünmeye itiyor, birincisi ve inanmak istediğim muhasebe biriminin ve çağrı merkezinin bu gibi durumlarla ilgilenmediği, 2 . ise bu işlemlere hiç fatura kesilmediği ile ilgili ki böyle bir riske gireceklerini hiç sanmıyorum. Bu şikayetimin göz önüne alınarak ivedi gereğini rica ediyorum. Aksi takdirde faturası olmayan bir işlem olduğu için harcama itirazına gideceğimi de buradan belirteyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  12:19

  Sn.Melih Bey,

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Melih Ö.
  27 Ocak
  16:30

  İlgili şikayetime konu fatrura gönderimi halen yapılmamış olup, bu durum artık beni 2.düşünceme itiyor ve bu durumu maliyeye bildirmeye kadar götürüp bu durumun çözümünü maliye ile çözücem.

 • 14 Ocak
  18:47

  Sn.Melih Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79