Ciceksepeti.com Gönderdikleri Kupanın Görseliyle Alakası Yok!

Esra Ö. |

Bundan yaklaşık 2 ay önce yılbaşı için hediye olarak çiçeksepeti.com'dan sipariş ettiğim "seni seviyorum paketi" adı altındaki siparişim eksik gelerek içinde sitede gösterilen kupa fincan çıkmamıştır. Bunun üzerine ilgili site yetkililerine ulaştığımda hatalarının telafi edileceğini söyleyerek tarafıma kupayı göndereceklerini belirttiler ancak göndermiş oldukları kupa ifşa ettikleri ve benim satın almış olduğum paketteki kupa şöyle dursun M*****'tan beğenip dahi eve almayacağınız kalitede ve de kırık olarak tarafıma gönderildi. Bunun üzerine ulaştığım site yetkilileri karşı ödemeli olarak kupayı göndermemi ve incelenip hatanın çözüleceğini bildirdiler ama daha sonra hiç cevap alamadım.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  17:56

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.

  Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79