Ciceksepeti.com Gönderdiğim Doğum Günü Hediyesi Ulaştırılmadı!

Ayten A. |

25. 02. 2013 de sipariş verdiğim 3 hediyeden 2si babamım ofisine, 1 i annemin eczanesineydi, babamınkiler ulaşmış olmasına rağmen anneme gönderdiğim çikolata ve hediye 27si sabahı İzmir'e gelip yurtiçi kargo tarafından 4gündür ulaştırılmaya çalışılmış fakat ulaştırılamamış gözüküyor, tabi ki bunun ortaya çıkış sebepi çiçek sepetinin takipsizliği, siparişte 12:00 ile 18:00 arasında gönderilmesini belirttiğim halde, yurtiçi kargo görevlisi 3 kere 18:00 ile 18:50 arasında paketi bırakmaya geldiğini ve teslim edemediği görülüyor. Bu da ayrı bir imkansızlık çünkü eczaneler 19:00 a kadar açıktır ve gelip de eczaneye teslim edememiş olması diye birşey mümkün değildir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  16:43

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.
  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79