22 Ekim 2016

Ciceksepeti.com Gönderdiğim Çiçek Hastalıklı Çıktı.

17 Ekim tarihinde sipariş verdiğim çiçeğin yapraklarında ve kendisinde lekeler bulunmakta. Yaptığım araştırma sonucu bu lekelerin "Botrytis Cinerea" isimli mantardan kaynaklandığını öğrendim. Çiçeği gönderdiğim kişi de çiçeğin hastalıklı olduğunu fark edince morali bozuldu. Durduk yere keyfimiz kaçtı. İşi çiçek satmak olan bir firmanın bunlara dikkat etmesi gerekir. Ciceksepeti.com'a yakıştıramadım. Yeni ve "sağlıklı" bir çiçek gönderilmesini talep ediyorum. Eklediğim resimlerde çiçekteki hastalığı görebilirsiniz.

Sevban 587 Okunma

Cevaplar

 • Sevban'ın Teşekkür Mesajı28 Ekim 2016

  Hediye olarak kurabiye göndermişler. Ciceksepeti.com'ne konuyla hızlı bir biçimde ilgilendikleri için ve hediye için teşekkür ederim.

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi25 Ekim 2016

  Merhaba, Paylaşımınız için çok teşekkür ederiz. Çiçek Sepeti ailesi olarak hizmetimizle sizleri memnun etmekten biz de büyük mutluluk duyuyoruz . Saygılarımızla,  CicekSepeti.com  Müşteri İlişkileri  0850 222 00 79

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi22 Ekim 2016

  Merhaba, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • Sevban 22 Ekim 2016

  Ciceksepeti.com'dan aradılar çiçeğin Pazartesi değiştirileceğini ve ayrıca bana da hediye olarak kurabiye gönderileceğini söylediler. Şimdilik beklemedeyim.

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi22 Ekim 2016

  Merhaba, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com    Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön