Merve S. Teşekkür Mesajı

İlgilendiğiniz ve sorunumu çözdüğün için teşekkür ederim.

Ciceksepeti.com Geç Teslimat Yapıyor!

Merve S. |

11.03.2015 tarihinde Ciceksepeti.com'dan arkadaşımın doğum günü olması sebebi ile ürün siparişi verdim. Ürün siparişi öğlenden sonra verdiğim için ertesi güne teslimat gözüktü ve akşamına kargoya verildi dendi. Ancak ürün saat öğleden sonra 15:00 olmasına karşın hala gönderilmedi. Hediyeyi aldığım kişi de yerinde olmadığı için siparişin bir anlamı kalmadı. Ciceksepeti.com'un siparişler kargoya verildikten sonra takibini yapmıyor olmasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  21:21

  Merhaba,

  Paylaşımınız için çok teşekkür ederiz. Çiçek Sepeti ailesi olarak hizmetimizle sizleri memnun etmekten biz de büyük mutluluk duyuyoruz .

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Merve S.
  22 Eylül
  11:00

  İlgilendiğiniz ve sorunumu çözdüğün için teşekkür ederim.

 • 15 Mart
  11:02

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79