Ciceksepeti.com Geç Teslimat Telafi Anlaşmasına Bile Uymuyorlar!

Ahmet G. |

Ciceksepeti.com adresinden çiçek siparişinde bulundum. Sipariş 07.07.2013 tarihinde teslim edilmesi gerekirken 3 sonrasında teslim oldu. Gerekçe çiçeğin ellerinde olmaması. Çiçek elinizde yoksa sipariş almayacaksın.

Çağrı merkezini aradım durumu telafi edin diye, onlarda daha güzel bir ambiyans hazırlayarak mağduriyeti gidermeye çalışacaklarını söylediler. Anlaşma sağlanan çiçekten 15 adet eksik çiçek ve daha küçük bir vazoya sıkıştırılmış bir çiçek gönderilmiş.

Verilen paranın zerresini hak etmiyorlar. Beni birden fazla mağdur ederek e-ticaret anlamında bir fiyasko olduklarını göstermiş bulunuyorlar.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  16:21

  Sn.Ahmet Bey,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. 

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79