Ciceksepeti.com Geç Teslimat!

Meltem K. |

Eşim, 14 şubat günü bana çiçek sepeti sitesinden çiçek yollamış ve ücretini de peşin olarak kredi kartı ile ödemiş.saat 9.00 ile 17.00 arası benim iş yerime gelmesi gereken çiçek 18.20 de geldi ve tabi o saatte iş yerimiz kapanmıştı. Ben de zamanında gelmeyen çiçeğimin evime getirilmesini istedim ama çok yoğun olduklarını, getiremeyeceklerini söylediler.

15 şubatta elime geçen çiçeğin açıkçası çok da bir anlamı olmadı, bu özel günde gelmeyeceğini bilseydi eşim zaten sipariş vermezdi. Ayrıca 15 şubatta gelen çiçekler bir önceki günden kaldığı için tüm tazeliğini, güzelliğini kaybetmiş, solmuştu. Şimdi biz de verilen sözü zamanında ve gereğince tutmadığı için firmadan paramızın iadesini istiyoruz.

Etiketler :

Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  19:54

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.
  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79