11 Şubat 2014

Ciceksepeti.com Fiyat Sürekli Değişiyor!

11/02/2014 tarihinde Ciceksepeti.com adresinden bir çiçek sipariş vermek istedim. 49,00 TL lik bir çiçeğe baktım ancak karar vermediğim için bir süre bekledim. Almaya karar verdikten sonra siteye girip kontrol ettiğimde çiçeğin fiyatının 95,00 TL'ye çıktığını gördüm.

Durumu bir arkadaşıma anlattığımda Ciceksepeti.com'nin bu şekilde kararsız insanları sipariş vermeye zorlamak amacıyla fiyatları yükselttiğini söyledi. Kontrol etmek için başka bir ip adresinden bağlanarak kontrol ettiğimde aynı çiçeğin başka bir bilgisayarda 49,00 TL olarak satılmaya devam ettiğini gördüm.

İnsanları bu şekilde sipariş vermeye zorladıkları için Ciceksepeti.com sitesinden şikayetim var.

Özay 92 Okunma

Cevaplar

  • Özay13 Şubat 2014

    Çiçeksepetindeki fiyat hala değişmedi ve hiç çözüm bulamadılar. Sadece üzgün olduklarını belirttiler. Bu kadar vurdumduymaz olunmaz.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi13 Şubat 2014

    Merhaba Özay Bey, Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön