18 Eylül 2013

Ciceksepeti.com Fazla Ödeme Aldılar!

Ciceksepeti.com'dan 20.08.2013 tarihinde çiçek siparişi verdim. 2 kere kredi kartımdan işlem yapılmış. Defalarca aramama rağmen bana 1 kere bire geri dönüş yapılmadı. Her aradığımda beni yetkili birime yönlendirmeyen ve hep aynı bilgilerimi alıp, yetkili birim dedikleri yere mail gönderen müşteri hizmetleri ayrı bir felaket.

Keşke çiçek gönderim deki başarılı sayılabilecek hizmetinizi, müşterileri geri dönüşte de sağlayabilseniz. Özellikle her seferinde bana teyit amaçlı mail adresimi soran arkadaşa, sen bana söyle ben mailimi teyit ederim dediğimde mail adresimi bilmemesi ayrı bir facia. Bir daha çiçek sepeti için 2 kere düşüneceğim.

Ali 52 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn.Ali Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön