25 Nisan 2013

Ciceksepeti.com Fatura Gönderimi!

Siteden 9 Nisan'da verdiğm sipariş gayet hızlı ve güzel bir şekilde teslim edildi ancak firma ürün faturasını hala göndermiyor. Sipariş aşamasında ve sitede sipariş ile ilgili tüm bölümlerde 7 gün içinde faturanın gönderileceği yazıyor. Sipariş üzerinden 2 hafta geçtiği halde fatura gönderimi ile ilgili hiçbir aksiyon alınmadı.

Firmayla görüştüğümde de sistemlerindeki problem nedeniyle fatura gönderilemediğini istersem faturamın gönderilebileceğini söylediler. Sitelerinde süre vererek yapmakla yükümlü oldukları bir şeyi nasıl oluyor da benim isteğime bağlıyorlar? Faturanın e-mail ve posta yoluyla gönderilmesini istediğim halde hala bana olumlu bir dönüş yapılmadı.

Elif 52 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sn.Elif Hanım, Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön