17 Şubat 2014

Ciceksepeti.com En Stresli Sevgililer Gününü Yaşattı

14777089 numaralı siparişim 12 Şubat günü "Sevgililer Günü"kategorisinden seçtiğim halde yerine ulaştırılmadı. 14 Şubat günü saat 12:00 gibi kendilerini aramaya başladım ve akşam 19:00 a kadar en az 20 kere telefonda görüştük. Kargo şirketi ile de tam 4 kez görüşme yaptım sayelerinde. Kargo şirketi kargonun yanlış sevk adresine yönlendirildiğini ve bu nedenle gün içinde teslim edemeyeceklerini söylerken Çiçeksepeti çalışanları kargonun gün içerisinde mutlaka ulaştırılacağını söylediler. (Tabi ki kargocu daha doğru bilgi verdi)

Sonuç olarak hayatımdaki en gerilimli, stresli sevgililer gününü bana yaşatıp sonunda da "özür dileriz" diyerek olayı geçiştiren çiçeksepeti'ni kınıyorum.

Emrah 150 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sn.Emrah Bey, Memnuniyetiniz bizim için oldukça önemlidir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı18 Şubat 2014

    Firma kısa sürede şikayete cevap vermiş ve yaptığı jest ile gönlümü kazanmıştır. Aynı sorunun tekrar yaşanmaması adına üzerinize düşeni yapacağınızdan eminim. Saygılarımla.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sn. Emrah Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön