20 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Çürümüş Çiçekleri Gönderdiler!

14 Şubatta eşimin bu siteden gönderdiği çiçek tam bir felaketti. En az 1 haftalık, yaprakları ve dalları yanmış güller, pis sular içinde bir vazo. Fotoğraflarını çekip kendilerine gönderdiğim halde hiçbirşey yapmadılar. Ayın 20si oldu hala uğraşıyorum.

Müşteri hizmetleri fiyasko. Sanırım günde 1 mail gönderme hakları var. Çünkü 24 saatten önce herhangi bir dönüş yapmıyorlar. En kısa sürede karta iade yapacaklarmış. Ben böyle amatörlük görmedim.

Çiçekler sorunlu gelince bahaneleri'' bizim dışımızdaki sebepler''. Bu firma tümden sorunlu. Mağdur ettiği müşterisine karşı en ufak bir sorumluluk düşüncesi yok bunlarda.

Dilek 42 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön