Ciceksepeti.com Çürümüş Çiçekler Gönderildi.

Didem A. |

Bugün ciceksepeti.com aracılığı ile İstanbul-Büyükçekmece'de tarafıma gönderilmiş çiçekler solmuş, sararmış ve yaprakları kahverengiye dönmüştü. Su dolu fanus yeşermişti ve korkunç kokuyordu. Günlerdir o vaziyette duran bir çiçek gönderilmişti. Boş bulunarak çiçeği teslim aldım, aslında aynen geri göndermem gerekirdi. Ardından ciceksepeti.com'u arayarak şikayetimi dile getirdim ancak telefonda görüştüğüm beyefendi hiçbir yerden gönderilen çiçeğin kaydını bulamadı. İsim belli, adres belli, telefon belli ancak ne çiçeği gönderen çiçekçiyi ne de gönderilen çiçeğin kaydını bulabildiğini söyledi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  15:40

  Merhaba,

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınız ile iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.


  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Didem A.
  05 Haziran
  15:33

  İletişim bilgilerimde herhangi bir değişiklik yoktur. Göndermiş olduğunuz maile istinaden yazdığım cevapta da iletişim bilgilerimi tekrar göndermiştim.

 • 05 Haziran
  14:41

  Merhaba,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79