14 Şubat 2014

Ciceksepeti.com Çözüm Üretilmiyor!

Doğum günü hediyesinin zamanında iletilmemesinden ötürü ve hediye sahibinin gidip hediyesini kargo firmasının kendi şubesinden bizzat almasından dolayı, şikayetçiyim. Telefonda sözler verildi, kargonun bu akşam yaş gününü ertesi günü 19:00 a kadar teslim edilecek diye, fakat teslimat yapılmadı.

2 gün önce de telefon açıldı, kendilerine hatalarını telafi edip, müşteri memnuniyeti kazanmaları için teklifte bulundum. Sadece telefonda evet, evet, yardımcı oluruz gibi klasik laflarla görüşme son buldu ve 14 şubat sevgililer günü için telafi hediyesi talebinde bulundum. Böyle marka olmuşlar ama 60 TL gibi bir rakamı müşteri memnuniyeti yerine daha değerli sayıyorlar.

Emrah 162 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sn Emrah Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön