Ciceksepeti.com Çiçeklerin Zamanında Gönderilmedi.

İbrahim Y. |

16235656 Sipariş Nolu çiçeğim 11.05.2014 tarihinde 18:07 teslim edilmiş olarak gözükmektedir bilgisayar kayıtlarında fakat çiçek 19:05'te teslim edildi. Konu ile ilgili dün itibari ile 5 kişiye şikayet kaydı bıraktım müşteri hizmetleri sorunumu çözmek yerine telefonu suratıma kapattılar takım liderleri ve yetkili kişilere ulaştırmadılar beni konu ile ilgili defalarca şikayet kaydı oluşturdum.

Bu firmadan onlarca çiçek almama rağmen anneler gününde gönderdiği çiçek solmuş pörsümüş ve beyaz olan kısımları da sararmış olarak gönderildi. Dağıtım için gelen kişiye sorulduğun(Kartal bayisi) biz daha yeni işe girdin yeniyiz idare edin gibi bir cevap vermişler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Y.
  13 Mayıs
  12:15

  Sorunum hala devam ediyor.9 kişi ile görüşmeme rağmen özür çiçeklerini yanlış gönderdiler,yanında çikolata göndereceğiz dediler fakat göndermediler.Telefonları suratıma kapatıyorlar

 • İbrahim Y.
  13 Mayıs
  09:55

  11.05.2014 Tarihinden buyana sorunum hala devam ediyor.Çiçeksepeti sorunu çözmek yerine klasik cevaplar veriyor.Müşteri hizmetlerinden 9 kişi ile görüşmeme rağmen hala yanlış teslimat ve eksik teslimat yapmaya devam ediyorlar

 • İbrahim Y.
  12 Mayıs
  20:43

  Sayın Yetkili;
  Bugün özür amaçlı olarak 4 kişi tarafımı aradı çiçeğinizi ve yanında çikolata göndereceğiz dediler müşteri memnuniyeti için fakat yine çiçeksepeti tarafından hata yapıldı çiçeğim gönderdiğim çiçekle yakından uzaktan alakası yok,yanlış çiçek gönderildi yanında çikolata gönderilmedi.Tamamen baştan savma iş yapıyorsunuz.Dağıtım için gelen kişi adres konusunda bilgisiz sürekli alıcıyı arıyor.Sizin sayenizde yapacağım süpriz iptal oldu.Kesinlikle defalarca özür için aramanıza rağmen işlem yapamıyorsunuz

 • İbrahim Y.
  12 Mayıs
  15:34

  Konu ile ilgili olarak bugün 2 defa arandım.Şuan müşteri hizmetlerinin alacağı aksiyonları beklemekteyim.Umarım bugün 18:00-20:00 arasında gönderilecek olan çiçeğim zamanın da ve solmamış yıpranmamış olarak elimizde olur.

  iyi çalışmalar.

 • 12 Mayıs
  14:53

  Sn. İbrahim Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79