Ciceksepeti.com Çiçeklerin Kararmış, Yırtılmış ve Geç Gelmesi.

İnci A. |

Uzun zamandan beri çiçek alma ya da çiçek yollama konusunda güvendiğim siteyken şu son 3 aydır resmen facialarıyla yüzleştiğim tek site oldunuz tebrik ederim. İnsanlar mutluluk için çiçek yolluyorlar. Bunu yollayan insan sitenizdeki alakasız (!) görsellere aldanıyor ve siparişini veriyor. Çiçeği alan kişi de çok canlı bir buket ya da vazo içindeki çiçek yerine kurumuş, kararmış hatta yaprakları dökülmüş çiçek teslim alıyor. Çorlu bölgesinin sorumluları her kimse başarısızlıklarını gidip yüz yüze tebrik edeceğim. Kimse sizin 20 lira etmeyen çiçeklerinize fotoğraftan aldanıp yüzlerce lira vermek zorunda değil!

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  14:53

  Merhaba,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınız ile iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79