Ciceksepeti.com Çiçekler Çok Kötü Kokuyordu!

Bahar A. |

Dün evlilik yıldönümümüz olması sebebiyle eşim sizden çiçek siparişi vermiş. Maalesef bu durumdan mutlu olmam gerekirken mutsuz olmama sebep oldunuz çünkü gönderdiğiniz çiçekler solmuştu. Ayrıca bu çiçeklerin üzerine güzel kokmaları için ne sıkıyorsunuz bilmiyorum ama o kadar iğrenç kokuyor ki kusmamak için çiçekleri atmak zorunda kaldım.

Bir daha ciceksepeti.com'dan asla sipariş vermeyeceğimizi belirtmek isterim. Ayrıca, iş yerime gelen çiçeklerden ve kokusundan bütün iş arkadaşlarım rahatsız oldular. Onların da bir daha sipariş vereceklerini düşünmüyorum.Mümkünse, eşimin kartına para iadesi istiyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  12:50

  Sn. Bahar Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79