Ciceksepeti.com Çiçekle Birlikte Kurtçuklarda Gönderiyor!

Alp D. |

20. 08 tarihinde Ciceksepeti. com'dan verdiğim sipariş(10629046) gecikmeli olarak ulaştı. 22. 08'de salonumuzdaki çiçekte ve etrafında birçok kurtçuğu eşim farketmiş ve dışarı çıkarmış. Ancak sonra perde , koltuk ve kitaplık ünitelerinde de görmüş.

Temizlik yaptırıp , halıları atmamıza rağmen halen kurtçuklar buluyoruz. Müşteri temsilcisinin "vazodan çıktıklarına emin misiniz, resimlerini gönderin daha iyi kanıtlarsınız" yaklaşımına yorum yapamıyorum. Yine de bu durumun resimlerini gönderdim sonuçta "otomatik metin" ile özür maili gönderdiler. Sebep oldukları maddi-manevi zarar umurlarında değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Web İçerik Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  14:49

  Sn.Alp Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79