Ciceksepeti.com Çiçek Yerine Ulaşmadan Teslim Edildi Deniyor!

Bahadırcem A. |

Anneler Günü için almış olduğum 24698004 sipariş numaralı çiçeğim annem ulaşmadığı halde bana ulaştı mesajı gelmiştir. Çağrı merkezini aradığımda annemin evde olmadığı, telefon edildiği ve telinin kapalı olduğu bu sebeple yoldan geçen birine çiçeğin verildiği adının T***** ya da O**** olan şahsı bulursam ondan çiçeğimi alabileceğimi bildirdiler. Bu bilgilendirmeyi yaptıkları için çok teşekkür ederim.

Ürün parasını alıp ürünü teslim etmeden teslim edildi denmesine biz Türkiye'de başka bir şey diyoruz. Ben bu konuda çevremdeki herkesi uyarıyorum. Sakın Ciceksepeti.com adresinden bir şey almayın diye. Ben o çiçeği T***** ya da O****'a almadım Anneme aldım! Para için 50 kere arıyorsunuz Teslimat için?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  17:42

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79