Ciceksepeti.com Çiçek Teslim Ücreti!

Törehan T. |

Daha önce aynı adrese verdiğim siparişlerden nakliye ücreti talep edilmemesine rağmen son siparişimde Afyon Kocatepe Üniversitesinin, merkezde olmadığı kampüsten 2 km uzakta olan erenlerde olduğu iddia edilerek 15 TL teslim ücreti talep edilmiştir.

Tarafımca sipariş iptal edilmiştir. Başka bir online çiçek sitesinden bir sipariş verdim ve çiçek herhangi bir ücret talep etmeden siparişimi teslim etti. Sonra mail ile şikayet yazdığımda şehir merkezimize uzak bölgeler için ilgili dağıtım kanalımız tarafından km hesaplamaları yapılarak bölge nakliye ücreti tarafınızdan talep edilmektedir. Bu doğrultuda mevcut tutar sipariş oluşturma aşamasında tarafınıza yansıtılmaktadır cevabı verilmiştir.

Etiketler :

Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  20:26

  Merhaba,

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınız ile iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Törehan T.
  23 Haziran
  16:09

  Tarafıma herhangi bir ikinci dönüş yapılmamıştır. Yukarıda belirtilen "Geri bildiriminiz doğrultusunda tarafınız ile tekrar iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır." cümlesi tamamen gerçek dışıdır.

 • 23 Haziran
  16:02

  Merhaba,

  Geri bildiriminiz doğrultusunda tarafınız ile tekrar iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.
  Siparişleriniz ile ilgili her türlü konuda tarafımıza 7/24 ulaşım sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Törehan T.
  20 Haziran
  00:18

  Detaylı bilgi paylaşımı yapılmamış olup. Konunun titizlikle araştırılmasının ardından detaylı bilgi verileceği, her aşamanın paylaşılacağı bilgisi verilmiştir.

 • 19 Haziran
  18:49

  Merhaba,

  Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi paylaşımımız yapılmıştır. CicekSepeti.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@ciceksepeti.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79