Murat C. Teşekkür Mesajı

İlgi ve özür hediyesi için teşekkürler.

Ciceksepeti.com Çiçek Teslim Edememesine Rağmen Teslim Ettik Beyanında Bulundu.

Murat C. |

Ciceksepeti.com'dan 4 gün öncesinden 14.02.2015 sevgililer günü için (sipariş no: 228***, teslimat 09:00-17:00) çiçek sipariş ettim İstanbul'dan Konya'ya. 16:35'de teslim edildi mesajı geldi. Peşinden nişanlım beni aradı. Konya'da ki bayinin onu arayıp, çiçeğiniz var ama geç getireceğiz, sisteme teslim edildi diye kaydediyoruz" dediklerini söyledi.

Müşteri hizmetlerini aradım, bayiden sizi arayacaklar dendi ve arayan olmadı. Bayiyi kendim aradım "Hangi çiçek nerede ben bilemem ki" cevabını aldım. 19:00'dan sonra evde olunmayacağı için geç kalan siparişi iptal ettirdim. Yoğun bir gün olabilir, çiçek gecikebilir evet ama yanlış beyan suçtur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat C.
  15 Aralık
  16:12

  İlgi ve özür hediyesi için teşekkürler.

 • 18 Şubat
  21:50

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79