Ciceksepeti.com Çiçek Kırık Vazoda Teslim Edildi.

Mükremin S. |

157***83 no'lu çiçek siparişimde ki çiçeğin cam vazosu kırıktı, çiçeğin ve süslemede kullanılan bitkilerin bazıları kuruydu ve içerisinde resmen kurumuş dallar bulunuyordu ve çiçekle beraber gönderdiğim notta ufak ve buruşuk bir kağıda baştan sağma bir şekilde yırtılmış şekilde yazılmış olarak teslim edildi.

Bu Ciceksepeti gibi büyük bir firmaya yakışmadı ve beni çiçeği gönderdiğim kişiye karşı rezil ve mahcup etti. Ben sizden daha kaliteli bir hizmet almayı bekleyerek çiçek siparişi vermiştim ama hüsrana uğradım. Aldığınız paraya karşılık bu şekilde bir hizmet anlayışını size yakıştıramadım. Kırık olan vazonun ve buruşuk not kağıdının fotoğrafları ektedir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  16:05

  Sn. Mükremin Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79