16 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Çiçeğin Kart Tasarımı Ancak Bu Kadar Kötü Olabilirdi!

14.02.2013 tarihinde kız arkadaşıma, 15.02.2013 tarihi sabahı eline geçmesi için sipariş verdim. Ancak kız arkadaşımın çıkışına yetiştirdiler (o süre zarfında hissettiğim gerginlik cabası) ve diğer şikayetim gönderilen kart ile ilgili. Çiçek üzerinde standart gönderilen kart çok amatörce olduğu için ücretli ve tasarımım daha düzgün bir kart seçimi yapmıştım, ancak ulaşan çiçeğin fotoğrafını alınca standart kartlardan bile daha kötü bir kart, iletildiğini görünce çok üzüldüm.

Ben gibi tasarım yoksunu insan bile o kartı seçmezdi çok kötü oldu, buradan arkadaşlara sesleniyorum, en mantıklısı göndereceğiniz yere yakın bir çiçekçiden güzelce tarif alarak direkt gönderin.

Ergün 51 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön