13 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Çalışanların Şirketin Prosedürlerinden Haberi Yok!

Siparişimi ilk verirken sitede "Siparişiniz tamamlanamadı, müşteri hizmetlerini arayınız." yazması üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Bir sorun olmadığını öğrendim ve bu sırada dilersem sipariş için net bir saat verebileceğimi söyledi, ben de net bir saat verdim.

Bir kaç gün sonra vermiş olduğum saati değiştirmek için aradığımda diğer bir çalışan, kesin bir saat verilemeyeceğini, mümkün olmadığını söyledi. Bunun üzerine görüşmeyi sonlandırıp bir kere daha aradım ve diğer bir çalışan ise bunun yapılabileceğini, kendisinin yardımcı olacağını söyledi.

Müşteri hizmetleri çalışanları bir eğitimden geçip prosedürler/hizmetler hakkında bilgilendirilmiyor mu? Bu nasıl bir kurumsal anlayıştır.

Efe 89 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Sn.Efe Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön