14 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Çalışanı Bilgilerimi 3. Şahıslara Veriyor!

23. 01. 2013 ve 11. 02. 2013 tarihinde vermiş olduğum siparişlerimin detayı hakkında 3. şahıslara bilgi verilmektedir. İki siparişimde alıcının kim olduğu, hangi tarihte sipariş edildiği konusunda çağrı merkezi çalışanlarınızdan 3. şahısa bilgi verilmiştir.

Mesafeli Satış Sözleşmemizin Madde -2 2. 6 maddesinin ihlali söz konusudur. Bu duruma aciliyetle önlem almanızı rica ediyorum. Sunmuş olduğunuz bu hizmetin çalışanlarınız tarafından, bilgilerimizin ve kime ürün gönderdiğimizin, 3. şahıslara bilgi olarak verilmesi tahammül edilemez bir yanlıştır.

Rıza 25 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön