Ciceksepeti.com Çağrı Merkezi Hatası.

Şeyma K. |

01.03.2016 tarihteki siparişimin notunda yanlışlık olduğunun ve bunun sonucunda bana geri dönüş yaptınız teşekkürler fakat 02.09.2016 tarihli siparişimde çağrı merkezini arayarak sipariş vermeme rağmen alıcının soy isim ve notunda yanlışlık yapıldı. Girip siteden kontrol etmezsem size güvenip iyi ki de güvenmemişim, yanlış kişiye ya da ulaşılamadı diye siparişim teslim olmayacaktı. 2 gündür yaşamış olduğum sorundan mağdurum, paramızla rezil oluyoruz. Nasıl kurumsal bir firmasınız siz ya, canlı destek hattınız oldukça yavaş, çağrı merkeziniz sorunlu, Çiçek Sepeti gibi kurumsal bir firmaya hiç yakışmıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  12:33

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79