15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Bu Kadarda Olmaz!

Çiçeksepeti.com dan eşim sevgililer günü için kırmızı güller seçiyor ve yanında çikolata ve kartıyla. Dün bütün gün çiçeği bekliyoruz. Akşam 17.45 te çiçek geliyor. Çiçek ölmüş bir şekilde resimlerini ekli dosyada görebilirsiniz. Ve ödemiş olduğu bedele rağmen çikolata ve kart diye birşey yok.

Böyle bir hizmeti haketmedik. Her zaman çiçek sepetinden bana çiçek yollayan eşim bundan sonra asla bu siteyi kullanmayacağız. İnsanların bu tarz önemli günlerinde daha çok özen göstermeyen ve satılan ürünün kötü durumu anlatılamaz. Nereden geldiği belirsiz yerlerden bize çiçek yollayan çiçek sitesini esefle kınıyorum. Ekli dosyada ödediğimiz bedelin acilen kartımıza iade edilmesini istiyoruz.

Nilüfer 83 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda telefon ile iletişime geçilerek, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımızı almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Nilüfer16 Şubat 2013

    Firma yetkilileri bugüne kadar hala aramadılar. En kısa zamanda kartımıza iadesini talep ediyoruz. Konuya hassasiyet göstermeyen çiçek sepetini kınıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön