Ciceksepeti.com Bayat Kurabiyeler!

Emine G. |

05. 09. 2013 tarihinde saat 12:00 civarında vermiş olduğumuz çiçek ve kurabiye siparişimizin teslim saati olarak 13-15 arasını seçmiştik. Saat 5 civarında teslim olmadığını öğrendik. Müşteri hizmetlerini aradık yarım saat içinde teslim edileceği söylendi. Fakat o zaman da teslim olmadı. Sonra müşteri hizmetlerinden geri arandık, yoğunluktan dolayı bugün teslim edemeyeceklerini bir gün sonra teslim olacağını söylediler.

Kabul etmediğimiz için 18:30- 19:00 arası teslim olur dediler. 18:45 de çiçek ve kurabiyeler teslim edildi. Fakat teslim edilen kurabiyeler bayat ve soluktu. Arkadaşlarım kurabiyeleri yemeye korktuklarını söylediler. Böyle bir hizmet olmaz.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  16:17

  Sn. Emine GÜLEÇ,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.
  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.
  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır.
  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79