Ciceksepeti.com Başkasına Teslimat Yapıldı!

Hasan Y. |

Van il sağlık müdürlüğünde bir kişiye teslim edilmesi sureti ile 53 TL karşılığında bir çikolata gönderdik. Saat 18:00 da müdürlükte çalışan güvenlik görevlisine teslim edilmiş. Tarafımıza yollanılan SMS ve mail de de yolladığımız alıcıya teslim edildiğini beyan ettiler. Saatten dolayı şüphelenip Ciceksepeti'ni aradığımızda güvenliğe bırakıldığını öğrendik. Amacı kişiye özel olan sistem, görün nasıl işledi. Bir kuru özürle geçiştirdiler. İlk kez gönderim yaptık, ne yazık ki insanların güvenmediği kadar varmış.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  08:39

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79