05 Aralık 2013

Ciceksepeti.com Başarısız Teslimat!

Evlilik Yıl dönümümüz dolayısıyla çiçek siparişimi en geç 17:00 de teslim edilmesi gerektiğini belirterek verdim.. Çiçek Sepeti saat 18:40 da eşimi arayarak çiçek teslimatı yapacaklarını söylemişler saat o kadar geç olmuştu ki eşim işten çıkmış ve günümüz Ciceksepeti.com sayesinde mahvolmuştu.

Teslimatı neden yapamadınız diye sorduğumda Alıcı yerinde yok diye bir cevap verdiler en geç teslimat saatini bildirmeme rağmen. Bugün bu saat oldu çiçek siparişimi iptal ettirmeme rağmen hala sevkiyat yapılmamıştır ve artık hiç bir şeyin anlam ve önemi sayenizde kalmamıştır. Özür dilemenizin de hiç bir anlamı yok çünkü telafisi yok. Ya bu işi zamanında teslimatla yapacaksınız yada yapmayacaksınız bu işi.

Ari 68 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sn.Ari Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön